#1 2007-12-22 21:30:58

Ziko

Użytkownik

3480220
Skąd: Olsztyn/Dz-wo
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 29
Punktów :   

Seria Conflict

Szukam gier z serii Conflict:
- Conflict: Desert Storm
- conflict: Desert StormII : Back to Baghdad
- Conflict: Vietnam
- Conflict: Global Terror

JEsli macie na sprzedarz dajcie znac.


..............................................................................................................................................................................................................................................................................

Offline

 

#2 2007-12-22 22:00:54

nfp

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Seria Conflict

sprawdź na allegro, czy polskim eGayu, Desert Stormy i Vietnam na pewno szły w jakichś czasopismach, więc nie będziesz miał problemu z dostaniem ich. Global terror nie widziałem i chyba nie chcę, śmieszy mnie ta seria

Offline

 

#3 2007-12-22 23:14:25

Ziko

Użytkownik

3480220
Skąd: Olsztyn/Dz-wo
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Seria Conflict

byly w CDA i Click'u ale z Desert Stormem z CDA bylo cos nie tak. wolalbym orginalne wersje ze sklepow niz te orginalne z gazet a na allegro nie lubie robic zakupow.


..............................................................................................................................................................................................................................................................................

Offline

 

#4 2007-12-23 00:38:33

nfp

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Seria Conflict

uprzedzony do zakupów przez internet? Ja bez allegro, merlina i fan.pl nie mogę żyć... a co do tematu, to nie posiadam tych gierek, więc nie mam jak pomóc.

Offline

 

#5 2007-12-23 13:09:02

Ziko

Użytkownik

3480220
Skąd: Olsztyn/Dz-wo
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Seria Conflict

uprzedzony, to za mocne slowo. czasem cos sobie zamowie ale wole klasyczne zakupy. no i nie wiem czemu ale jesli znajde cos czego szukalem od jakiegos czasu bardziej skomplikowana droga(szykajac osbiscie, wypytujac) mam wieksza satyfakcje.


..............................................................................................................................................................................................................................................................................

Offline

 

#6 2007-12-23 13:42:08

Marines

Oficer

10007643
Call me!
Skąd: Jawor
Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 92
Punktów :   
WWW

Re: Seria Conflict

Ja mam na sprzedaż grę CONFLICT: Global Storm. Cena do uzgodnienia. Mam też CONFLICT: Desert Storm, ale nie na sprzedaż.


Zawsze wierny...

Offline

 

#7 2007-12-23 15:48:51

Ziko

Użytkownik

3480220
Skąd: Olsztyn/Dz-wo
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Seria Conflict

Ile chcesz?


..............................................................................................................................................................................................................................................................................

Offline

 

#8 2007-12-24 11:26:00

Marines

Oficer

10007643
Call me!
Skąd: Jawor
Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 92
Punktów :   
WWW

Re: Seria Conflict

Gra jest na płycie DVD z kilkoma innymi grami. Myślę, że 7 zł + koszty przesyłki stykną.


Zawsze wierny...

Offline

 

#9 2007-12-24 13:04:58

Ziko

Użytkownik

3480220
Skąd: Olsztyn/Dz-wo
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Seria Conflict

ok, w takim razie zgadamy sie na gg i uzgodnimy sposob zaplaty. a desert storma nie chcesz sprzedac napewno?


..............................................................................................................................................................................................................................................................................

Offline

 

#10 2007-12-24 14:53:09

Marines

Oficer

10007643
Call me!
Skąd: Jawor
Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 92
Punktów :   
WWW

Re: Seria Conflict

Dobrze, moje GG znajdziesz w moim profilu. A Desert Storm'a nie chcę sprzedać- na pewno.


Zawsze wierny...

Offline

 

#11 2008-02-03 20:52:23

matrix

Nowy użytkownik

570491
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Seria Conflict

Dla mnie seria Conflict to jest klasyka... W tej ostatniej części Global Conflict (jak kto woli Global Terror) niepotrzebnie przekombinowali fabułe usuwając "w ogniu akcji" drugiego głównego bohatera (dla tych którzy mieli przyjemność grać: chodzi mi o Foley'a, snajpera). Bez tego gościa gra się troche "inaczej", zwłaszcza jeżeli ktoś grał w Desert Storm 1 i 2... Ogólnie seria jest zajebista, misje ciekawe, dla niektórych denerwujące może być że kamera jest za postacią (przyzwyczajenie do kamery "oczami" postaci). Mnie grało się świetnie, bo to nie jest kolejna beznamiętna strzelanka, ma fabułę i można się tak jakby zżyc z tymi postaciami. Gorąco polecam!

P.S. NFP, można wiedzieć co zarzucasz tej serii? Pytam wyłącznie z ciekawości.


“It is fatal to enter any war without the will to win it” - Zgubnym jest wejść w jakąś wojnę bez woli jej wygrania.
General Douglas MacArthur

Offline

 

#12 2008-02-25 19:02:56

Marines

Oficer

10007643
Call me!
Skąd: Jawor
Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 92
Punktów :   
WWW

Re: Seria Conflict

matrix napisał:

W tej ostatniej części Global Conflict (jak kto woli Global Terror) niepotrzebnie przekombinowali fabułe usuwając "w ogniu akcji" drugiego głównego bohatera (dla tych którzy mieli przyjemność grać: chodzi mi o Foley'a, snajpera). Bez tego gościa gra się troche "inaczej", zwłaszcza jeżeli ktoś grał w Desert Storm 1 i 2...

Tak, masz rację... Ta Sherman nawet strzelać nie umie! żeby nie było- to nie jest dyskryminacja kobiet.


Zawsze wierny...

Offline

 

#13 2008-02-27 19:31:47

nfp

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Seria Conflict

matrix napisał:

P.S. NFP, można wiedzieć co zarzucasz tej serii? Pytam wyłącznie z ciekawości.

Co zarzucam? To, że ta seria jest mocno plastikowa. Takie rambo na komputer. Nie to, że inne tytuły są jakoś znacząco lepsze, ale tutaj mnie to bardzo razi. Opieram się tylko na dwóch desert stormach i tej części w Wietnamie, tego najnowszego nie widziałem. Co dokładnie - nasza drużyna superbohaterów zabijających tysiące bezimiennych "złych", zjadająca apteczke i jak nowa. Brak możliwości wyboru broni z jakiej się strzela (po iluś misjach dostajemy nową, czy tego chcemy, czy nie). Bardzo hmm "strzelankowy" engine, tzn sterowanie, widok zza pleców, wspomniane "wspomagacze" typu apteczki.  Misje, zróżnicowane, ale  szczerze mówiąc nieciekawe. Fabuły nie pamiętam dokładnie, ale znając czas i miejsce osadzenia akcji idzie się domyślić najbardziej tajnych zadań jakie się wykonuje. Grafika też nie powala, szczególnie po tych paru latkach. Może moja ocena jest mocno spowodowana tym, że ostatnio przeszedłem sobie po raz kolejny Ghost Recona z oboma dodatkami, i jest to dla mnie wzór na którym powinny bazować inne gry fpp starające się choć troszkę haczyć o szeroko pojętą historię czy political fiction.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tzar.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl www.xwf.pun.pl www.robole.pun.pl www.narutoshippuuden.pun.pl